Witam. Nazywam się Barbara Malec.

Swoją przygodę w branży kosmetycznej rozpoczęłam w 2004 roku podczas nauki w Studium Kosmetycznym w Instytucie Edukacji Zawodowej w Tarnowie.

Dzięki pracy w licznych krakowskich gabinetach kosmetycznych, mogłam zdobyć doświadczenie, które uzupełniałam na bieżąco kursami i warsztatami.
Moje ponad 15-letnie doświadczenie w zawodzie pozwoliło mi uczynić ze swojej pasji sposób na życie. I tak powstał pomysł na otworzenie gabinetu kosmetycznego.

Moją dewizą życiowa jest by traktować innych w taki sam sposób w jaki sama bym chciała być potraktowana. I z takiego samego założenia wychodzę w pracy z klientami.

Psychologia i kosmetologia doskonale łączą się ze sobą i uzupełniają, dlatego indywidualne podejście do każdej osoby odgrywa ogromna rolę.

Zależy mi, by każda osoba wychodząca z mojego gabinetu była w pełni zadowolona z każdej usługi, którą wykonuję.
Myślę, że zadowolony klient to najlepsza wizytówka.

Moim ulubionym zabiegiem jest masaż twarzy, który oprócz relaksu przynosi bardzo wiele korzyści tj:odmłodzenie, poprawę owalu twarzy,likwidację cieni i obrzęków pod oczami, zwiększenie ukrwienia skóry. Chcesz poznać wszystkie zalety tego cudownego zabiegu pielęgnacyjnego zapraszam serdecznie do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego BM.

Umów wizytę

Na zabiegi kosmetyczne można umawiać się osobiście, telefonicznie lub przez aplikację booksy.
Dzięki booksy rezerwacja jest prosta i szybka. W aplikacji sprawdzisz dostępne terminy, ceny, opinie.
Na bieżąco oferta zabiegów jest poszerzana a ich opisy są zamieszczane w aplikacji. Dzień przed umówioną wizytą wysyłane jest przypomnienie o wizycie.

Certyfikaty i dyplomy