MANICURE JAPOŃSKI:
Manicure japoński przeznaczony jest dla osób walczących z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Pozwala on na wygładzenie i regenerację płytki. Już po pierwszym zabiegu nadaje jej zdrowy wygląd oraz niesamowity blask różowej perły.
Jeżeli płytka paznokcia nie jest zbyt cienka, może być on doskonałą regeneracją po hybrydzie, a nawet żelu czy akrylu. Jak wiadomo takie stylizacje wymagają co jakiś czas zrobienia krótkiej przerwy z powodu przesuszenia i osłabienia płytki. Manicure japoński pozwoli przyspieszyć proces regeneracji. Intensywnie odżywi i nawilży paznokcie, dzięki czemu już po krótkim czasie można wrócić do wymarzonych kolorów bez obaw o kondycję paznokci.


Naturalne składniki, witaminy oraz minerały, w które bogaty jest manicure japoński, głęboko wnikają w strukturę płytki, dzięki czemu paznokcie rosną mocne i zdrowe. Aby
Jest to zabieg w całości składający się z naturalnych składników takich jak :
keratyna – jest podstawowym budulcem paznokcia
pyłek pszczeli – źródło cystyny likwidujące problem łamliwych i kruchych paznokci
witaminy A, H, E oraz B5 – wspomagają prawidłowy wzrost
​krzemionka z Morza Japońskiego – odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki

Powinno się go wykonywać w serii 3-6 zabiegów w odstępie co 2 tyg.

MANICURE HYBRYDOWY:
Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Lakiery hybrydowe, wykorzystywane w tej nowatorskiej metodzie stylizacji paznokci, łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych.. Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy klasycznej metodzie stylizacji.
Paznokcie hybrydowe wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny, jednak różnica polega na tym, że każdą warstwę lakieru (bazę, kolor, top) utwardzamy pod lampą UV lub UV LED.
Zdaniem dermatologów w celu uniknięcia skutków ubocznych noszenia hybrydy powinno się robić co kilka miesięcy przynajmniej 21-dniową przerwę na regenerację płytki paznokcia

Zabiegi na dłonie w gabinecie kosmetycznym to świetne uzupełnienie domowej pielęgnacji!
Dłonie są Twoją wizytówką – warto o nie zadbać!
W ofercie zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie można znaleźć

  • kwasy, które złuszczają martwy naskórek, usuwają przebarwienia i odmładzają skórę dłoni,
  • mikrodermabrazję diamentową, która idealnie wygładzi skórę, usunie zrogowaciały naskórek i zniweluje przebarwienia
    a także zabiegi na dłonie z peelingiem i masażem, który pobudzi krążenie krwi oraz dodatkowo wpłynie na jędrność i elastyczność skóry. 
  • Jakie są podstawowe ruchy w masażu dłoni?

Podstawowe ruchy stosowane w masażu dłoni to głaskanie, rozcieranie i ugniatanie. Głaskanie ma postać powolnych, płynnych, łagodnych, miękkich ruchów, które wykonywane są opuszkami trzech środkowych palców lub całą dłonią. Głaskanie wykonuje się w kierunku serca, zgodnie z kierunkiem naczyń krwionośnych i limfatycznych. Z kolei rozcieranie to krótkie i precyzyjne ruchy, które najlepiej wykonywać kciukiem. W rozcieraniu wykonuje się ruchy kuliste lub zygzakowate. Trzecim ruchem stosowanym w masażu jest ugniatanie. Moc nacisku powyższych ruchów powinna być dostosowana do stopnia elastyczności skóry, natężenia bólu i napięcia mięśni.

Umów wizytę

Na zabiegi kosmetyczne można umawiać się osobiście, telefonicznie lub przez aplikację booksy.
Dzięki booksy rezerwacja jest prosta i szybka. W aplikacji sprawdzisz dostępne terminy, ceny, opinie.
Na bieżąco oferta zabiegów jest poszerzana a ich opisy są zamieszczane w aplikacji. Dzień przed umówioną wizytą wysyłane jest przypomnienie o wizycie.